Jump to content

annagieg

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

annagieg last won the day on December 5 2019

annagieg had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralny

About annagieg

 • Rank
  Nowy użytkownik
 • Birthday 03/02/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowania
  Moda, projekty, styl vintage. Zawodowo zajmuję się projektowaniem torebek i akcesoriów damskich.

Recent Profile Visitors

947 profile views
 1. Przyznam szczerze, że nie słyszałam o tego typu użyteczności dla kangura przyznam, że temat mnie zaciekawił i poczytałabym nieco więcej. W ogóle w Polsce można kupić taką skórę wyprawioną?
 2. Dziękuję, skorzystam z pierwszych dwóch :)
 3. Chciałabym poradzić się Was w sprawie środków do pielęgnacji skóry wołowej "buffalo". Skóra jest lekko porowata, zagięcie powierzchni pozostawiają ślady. W dotyku: gładka, krople wody spływają po jej powierzchni, jednak częściowo chłonie ona "smugę" wody. Rozglądam się za środkami do pielęgnacji marki Saphir. Wg. mnie marka ta uchodzi za jedną z najlepszych, dostępnych na Polskim rynku. Brakuje mi jednak opinii użytkowników. Może polecicie mi konkretne środki do konserwacji / pielęgnacji tego typu skóry oraz środek do jej ew. czyszczenia?
 4. annagieg

  Filmy

  Wooow, wiele ciekawych tytułów których nie znałam :o jestem w szoku. Lecę nadrabiać wszelkie zaległości w tym temacie!
 5. Zdecydowanie wkładki bo jakieś pomysły w stylu "papier czy inny materiał do środka" to nie jest dobry plan na dłuższe chodzenie. Szczególnie, że tak jak piszesz, są to buty lekkie więc będzie to widać. Postaw na dobre wkładki i problem powinien sam się rozwiązać
 6. Ciekawe i dość filozoficzne pytanie muszę przyznać... czasem sama się nad tym zastanawiać jak na trawniku znajduje jeden smętny but, a drugiego nie widać :P ale chyba nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.
 7. Dziś zwyczajne trampeczki - zaraz wybywam na spacer z psem, niecoi dłuższy, więc musi być wygodnie! Miłego dnia
 8. Fajny wątek. Można się dużo dowiedzieć i przyznam, nie spodziewałam się, że te filmy mnie tak wciągnął! Oglądam już kolejny raz.
 9. Najlepiej udać się do szewca i pokazać mu to. Możliwe, że jest szansa na ratunek, ale to tak naprawdę może tylko szewc stwierdzić.
 10. Fajna sprawa. Dobrze, że myślisz w sposób dość pozytywny, szczególnie w kierunku do klienta. Dlatego też uważam, że warto to wdrożyć w życie i działać! Dobrze też jest przetestować to wszystko i zobaczyć, jaki będzie efekt
 11. Witam serdecznie, Ania- szalona projektantka
 12. Z toreb męskich ze skóry naturalnej, polecam Tobie coś w tym stylu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.