Jump to content

pro_Macius

Forumowicz
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About pro_Macius

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. No proszę, jeszcze o takich nie słyszałem, a przydałyby się. W dodatku dopiero teraz widzę ten post. Kupiłbym na prezent... sobie
 2. pro_Macius

  Za duże buty

  Jeśli się nie da wymienić to wkładki cię ratują. Pamiętam, że moja babcia jak miała za duże buty to wkładała sobie do nich watę, ale to chyba raczej mało wygodne. Takie dawne sposoby i ratowanie się tym co było dostępne.
 3. Ja potrzebuje jakiegoś fajnego modelu nieprzemakalnych trekkingów na zimę, bo moje stare właśnie się rozpadły, a za 2 tygodnie wybieram się w Tatry. Warunki raczej nie będą bardzo sprzyjające, wiec może ktoś doradzi jakiś konkretny, sprawdzony model. Myślę że tak do 500 zł mogę poświęcić. Interesuje mnie także, to żeby dostać je w sklepie stacjonarnym.
 4. Ostatni też stałem się ofiarą rzucanego buta. Dziewczyna się strasznie poirytowała, bo oczywiście wyszła niemiła wymiana zdań na temat moich znajomych, za którymi ona nie przepada i but miał trafić we mnie, ale wylądował na lusterku. No tak, że ta wojna pantoflowa skończyła się akurat z wielkim brzękiem, my zostaliśmy bez lusterka, a teraz ona zostawia zawsze na laptopie otwartą stronę: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/8 Chyba chce mi w ten sposób powiedzieć, że coś jest nie tak, ale jak ja chce porozmawiać to jest miliony ważniejszych rzeczy w tym momencie. Może po prostu szuka jakiś w wskazówek w tych artykułach, albo chce, żebym to ja ich poszukał. Mam nadzieje, że święta rozluźnią atmosferę, ale na wypadek schowam wszystkie "groźniejsze" buty. Tak, że takie i takie powody ludzie maja do rzucania butami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.