Jump to content

Rudyk82

Forumowicz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Rudyk82

 • Rank
  Nowy użytkownik
 • Birthday 02/02/1982

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódzkie
 • Zainteresowania
  Kino, auta, książki z USA

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. Dobry wszystkim, sytuacja wymyka się z spod kontroli, bo oczywiście super, że wybranka mojego serca powiedziała "tak" i datę ślubu wyznaczyliśmy na dość szybką, w sensie już za 3 tygodnie, ale dlatego do motylej nogi ja wciąż nie mogę znaleźć odpowiednich butów? Wybaczcie, że się tak wypłakuje, ale to nie jest dla mnie problem mały, szczególnie, że jak oglądam różne lakierki ... to zastanawiam się czy buty nie będą przyciągać zbyt wielkiej uwagi od morskiego garnituru i pożółkłego krawata? Nie chcę brać byle czego, bo spodziewam się z nich korzystać dosyć często, a mam tendencje do psucia i rysowania butów dość szybko, dlatego chyba licowane byłyby najsensowniejsze, no ale jak macie inne propozycje, to zupełnie rozumiem i chętnie posłuchać. Z góry dziękuję.
 2. Do 500 zł to jesteś w stanie kupić naprawdę dużo. Jakieś timberlandy nawet wchodzą w grę. Wyżej to już właściwie obuwie wojskowe i alpinistyczne. Nie ma co specjalnie tracić czasu na wertowanie internetów, wystarczy, że znajdziesz odpowiednią promocję (tych teraz nie brakuje) i dostaniesz równie dobre buty za np 200 zł i to już po black fridayu, a jeszcze przed poświąteczną wyprzedażą - ...SPAM... - a przy okazji, jeśli nie jesteś specjalnie sportowo nastawiony, to tym bardziej uważam, że nie ma co przepłacać, tylko brać normalne, ludzkie trekkingi i to w zupełności wystarczy.
 3. Kurcze, to nie wygląda źle. Zastanawiam się, czy żonie takiego prezentu nie sprawić chociaż jak się znam, to oczywiście dobiorę zły odcień
 4. Jak się okazuje, nawet ortopedyczne buty mogą być cool i trendy (chociaż teraz chyba mówi się inaczej). Swoją drogą, to ciekawy pomysł na biznes - upiększać to, co z zasady jest rozumiane jako zwykłe, brzydkie i niemodne.
 5. Kurcze, fachowo to wygląda. Długo na tym pracowałeś? Jakbym się tak znał, to z 10 par butów bym oszczędził
 6. Fajny pomysł na woodstockowe nieśmiertelniki Ciekawe ile takie buty potrafią przeżyć sezonów festiwali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.