Jump to content

grzegorzps

Forumowicz
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

grzegorzps last won the day on June 25 2015

grzegorzps had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralny

1 Follower

About grzegorzps

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bielsko-Biała
 1. Tu masz wszystko w tym temacie, nawet kolor podobny: http://multirenowacja.pl/renovator-250ml-renowator-pasta-do-zamszu-nubuku.html
 2. Wyglądają... dostojnie. Czy cholewka będzie w jakiś sposób zabezpieczana, kremy / woski? Czy kolor pociemnieje?
 3. Chciałbym coś takiego uzyskać na butach. Chodzi właśnie o takie pasy. Używałeś jednego koloru farby, czy kilku?
 4. Kolor, jak dla mnie, wyszedł rewelacyjnie. Barwiłeś skórę od zera, czy miała już jakiś kolor?
 5. Co tu dużo mówić. Jest Moc I niech Moc będzie z Tobą
 6. Brawo za podjęcie wyzwania, piękny model. Śledzę z ciekawością.
 7. Nie przejmuj się smugami, znikną po naniesieniu oleju lub kremu. Jest sporo na forum o konserwacji takich skór. Ja używam: 1. http://multirenowacja.pl/natural-leather-cream-50ml-naturalny-odzywczy-krem.html jeśli nie chcę dużej zmiany w kolorze. 2. http://multirenowacja.pl/mink-oil-tarrago-100ml-impregnujaca-pasta-olejowa.html jeśli ma być wodoodporność, ale kolor ciemnieje o 2 odcienie.
 8. Ze zdjęć nie można jednoznacznie tego powiedzieć. Ale dla mnie samo podejrzenie, że to pleśń dyskwalifikuje te buty. Nie warto ryzykować swojego zdrowia, albo skażenia reszty obuwia. Przetrwalniki pleśni są [ciach] wytrzymałe: na temp, małe dawki promieniowania, potrafią przetrwać wieki w uśpieniu.
 9. Nie wiem, czy uda Ci się przywrócić oryginalny kolor. Nie chcesz zmienić kolor na ciemniejszy? To będzie łatwiejsze i pewniejsze.
 10. Zrób fotkę w dziennym świetle, bo wewnątrz są przekłamania w kolorze.
 11. Tak jak pisze modina, buty umyć, dobrać kolorem krem i zapastować. Nawet jak to jest wada skóry, to sklep powie jak zwykle: użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem. Szkoda czasu i zdrowia.
 12. Dziwne jest to odbarwienie z tyłu buta. Tam zazwyczaj nie ma ani soli ani śniegu. Nie przemoczyłeś zbytnio tych butów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.