Jump to content

3BUTY

Firma
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

3BUTY last won the day on October 18 2012

3BUTY had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

About 3BUTY

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. No bez przesady- nie mają aż tak długiego obcasu,więc nie jest chyba aż tak źle pod względem bezpieczeństwa. Kwestia stylu,a mi nie bardzo się spodobały,jak większości tutaj obecnym:)
 2. To chwilowe zwariowanie butami i nic więcej. W codziennym użytkowaniu na pewno się nie sprawdzą,moda wyznacza inne trendy,nie aż tak szalone:) Poza tym nie prezentują się zbyt ładnie,ale na pewno oryginalności nie można im odmówić
 3. Fakt,jednak każde z tych butów to wydatek rzędu 10-15 zł,więc można przebierać w ofertach:) Ostatnio bardzo modne są też kapcie w stylu góralskim,na zime zdecydowanie najcieplejsze.
 4. Taka moda i stąd futerko. Mi osobiście te buty nie przypadły do gustu,ale młodym osobom,aktywnym i chcącym zachować pewną oryginalność- mogą się podobać. Cena też ciekawa:)
 5. Mogę się zgodzić,budżet jest w zasadzie wyznacznikiem zakupu danej marki butów. Ja ze swojej strony szukałbym wsród naprawde dobrych jak chociazby Lacoste,ale nie narzucam swojego stylu:) Jeżeli temat jeszcze aktualny to daj znać na które buty ostatecznie się zdecydowałeś.
 6. To fakt,poza tym wystarczy zmierzyć długość wkładki tym sposobem na pewno się nie pomylisz. Bo z numeracja różnie bywa,np w butach Lacoste jest nieco wyższa. Najlepiej patrzeć na długość wkładki,to niezawodny sposób.
 7. Mi podoba się z niebieską łyżwą jako znakiem firmowym Nike. Pozostałe kolory odpadają,plus dodatkowo znowu mamy do czynienia z bardzo grubą i obszerna podeszwą.
 8. Jeżeli mam być zupełnie szczery,to najbardziej do gustu przypadły mi te brązowe,jednak grubość podeszwy jest przerażająca... Nie trafiają do końca w mój styl,ale jak wiadomo różne są gusta i guściki:)
 9. Jeżeli są wysyłane bezpośrednio od producenta to wiele wyjaśnia w kwestii samej przesyłki i czasu na oczekiwanie. Jeżeli wszystkie dane się zgadzają,jest paragon jako dowód zakupu to moim zdaniem nie ma się czego obawiać,chociaż oczywiście lepiej byłoby kupić w dobrym i sprawdzonym sklepie internetowym.
 10. Skórzane moim zdaniem prezentują się o niebo lepiej,a skoro jest to kolekcja z roku 2011 to warto byłoby szukać tych butów w różnych internetowych outletach,gdzie będzie nieco taniej.
 11. To częsta przypadłość w naszym kraju,a prawdziwa plaga objawia się w szczególności latem,kiedy każdy chce dla ochłody założyć klapki lub sandały. Szkoda,że wszystko odbywa się przy udziale czarnej lub białej skarpety po kolana:)
 12. Tak na dobrą sprawę to zastanówmy się czy aby na pewno jest to wtopa w świecie mody- w końcu to najwięksi wyznaczają nowe trendy,więc takie czerwone skarpetki do tych pantofli mogą za chwile okazać się czymś co każdy będzie chciał mieć. Moda to w dużej mierze kwestia autorytetu danej osoby oraz przypadku:)
 13. To jednak sprawa,bardzo ważna- natomiast druga jest taka,czy dana firma wystawia paragon lub fakturę na konkretnie zakupiony model obuwia. Jeżeli tak,wówczas stanowi to także podstawę do ewentualnej reklamacji,gwarancji. Zwracaj na to uwagę podczas zakupu.
 14. Jak w powyższych postach,ten model to nike field trainer przeznaczony także do codziennego użytkowania oraz gier i treningu,podobno wygodne szczególnie podczas biegania.
 15. Na targu można kupić buty o podobnym wzornictwie,jednak zawsze pozostaje pytanie o najważniejszą rzecz,a mianowicie o ich jakość. Szczerze mówiąc to wielu Użytkowników ma właśnie pod tym względem zastrzeżenia. Poszukaj w różnych sklepach internetowych,nawet tych sieciowych,tam będzie największy wybór i może trafi się podobna para.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.