Jump to content

grzesiek

Forumowicz
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About grzesiek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szanowni Państwo Mam kilka napraw: zelówki, zapiętki, klejenie gumowego otoku. Gdzie się udać, Kwinto się zamknął w sobie
 2. Koleżanki i koledzy Aura mnie skłania do filozofii. Na takie deszczowe dni przeznaczyłem starsze buty, które zaprawiłem, zaimpregnowałem i na razie dają radę. Jednak myślę, czy jest jakiś producent, który technologie stosowane w bitach trekkingowych i okołowoskowych stosuje w obuwiu o klasycznych kształtach?
 3. Kwinto poratował moje zimowe buty (biorąc pod uwagę przebieg pała dla firmy Bata) zelując obcasy. Czas naprawy: bdb z dnia na dzień estetyka naprawy: bdb, nic nie jest ubabrane wytrzymałość: to się z czasem zobaczy cena: myślę, że uczciwa Uwagi: zelówka obcasa z napisem Dunlop jest dosyć śliska Wnioski: lesty do podzelowania, wojasy do pozdelowania, lesty zimowe do pozdelowania i wzmocnienia pięt, imezy zimowe - wymiana podeszwy, temat "artystyczny", wojasy - wymiana podeszwy ale mniej artystyczna nie wiem czy nieść na raz czy partiami?
 4. Kwinto się zdziwił z lekka, gdy pakowałem telefon komórkowy do jego ozonatora Telefon działa, przestał śmierdzieć fajami i nie kombinuje jak go nie dotykać. Dobre rozwiązanie dla tych co odziedziczyli, jak ja, służbowy po jakimś brudasie.
 5. Zawsze jak widzę u szewca taką futrzaną szczotę na maszynie to mnie korci by do polerki użyć diaksa
 6. Byłem zakupić kremiszcze do butów. -obsługa, której chce się chcieć -jak na zakład szewski to jakoś dziwnie - nie ma bajzla -nie śmierdzi na kilometr butaprenem - trudno znaleźć Uwaga, na stacji jest jeszcze inny szewc. Właściwego szukamy wypatrując masy kosmetyków Tarrago/Saphir.
 7. To nie ma co focić, trzeba się zebrać i jechać do fachowca. Eco miał tata, buty założył ze 3 razy i potem (właśnie gdzieś po 3 latach) całe podeszwy odpadły :)Taka ekologia.
 8. Te, w które wpadłem to takie z całości robione, puste w środku. Sporo ważę, dużo chodzę, widziały gały co brały, trudno. Te, które myślę podzelować to jakaś guma, myślałem, że lita, w obcasie pokazały się jednak otwory (ale wyglądają rozsądnie) trochę szybko się to starło, ale w tych chociaż trochę pochodziłem. Te, które mnie teraz znerwiły, to taka prymitywna guma, myślałem, że nic im nie grozi. A tu pęknięcia przy samiutkim obcasie (nawet nie widzę szans by coś z nimi zrobić, chyba żeby oderwać całe podeszwy i dać nowe) Myślę, że zawinił nie materiał ale geometria całości - musiało pracowa
 9. Kupić taniej, sprzedać drożej. Inaczej się nie da. Mnie dziwi, że Badura (w końcu firma z dosyć długim doświadczeniem - sam noszę ich trzewiki dobrze ponad 10 lat) nie zastrzegła w umowie, że model jest produkowany na ich wyłączność.
 10. Buty noszone są sporadycznie lecz minęło już ponad 2 lata od zakupu. Kupiłem wtedy 3 pary butów wojas w przeciągu kilku tygodni: 1. błyskawicznie przetarł się zapiętek (nie podlega reklamacji), po około miesiącu podeszwa zaczęła się odklejać od cholewki, ostatecznie "wpadłem" do pustego obcasa - próba reklamacji "obuwie używane niezgodnie z przeznaczeniem" czy jakoś tak, kupione były ze sporym rabatem nie drążyłem sprawy 2. zapiętek błyskawicznie (szewc zrobił), nie dziwię się te zapiętki są z czegoś co przypomina skórzane ścinki zmieszane z tekturą i klejem; dosyć szybko starła się podeszwa
 11. Ostatni raz kupiłem buty Wojasa. Nigdy więcej. Sporadycznie noszone buty, nawet się jeszcze bieżnik nie zaczął wycierać i podeszwy pękają przy samym obcasie. Szlag by trafił takich "producentów"!
 12. Mythbusters sprawdzili, groźba utraty palców przez ochronny nosek to bzdura.
 13. Edward Pietkiewicz, Protokół Dyplomatyczny, wyd. MSZ - polecam. Wybaczcie nie chce mi się teraz szukać. No dobra: "Dobrze ubrana kobieta (...) 4) nosi stroje harmonizujące ze sobą kolorem oraz charakteryzujące się zgodnością kroju, gatunku tkaniny i dodatków; 5) unika koncentrowania na sobie uwagi innych z powodu epatowania ekstrawaganckimi nowościami mody bądź, przeciwnie, całkowitego jej ignorowania; unika też nasyconych, jaskrawych kolorów (...) Strój weekendowy (...) odpowiednie są pantofle skórzane – solidniejsze, na grubszym obcasie (...) Sukienka przedpołudniowa (...)Obuwie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.