Jump to content

KKStargard

Administrator
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

KKStargard last won the day on July 11 2014

KKStargard had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

1 Follower

About KKStargard

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Stargard Szczeciński
 1. A więc pozostaje tylko czekać, już prezentuje się naprawdę dobrze !
 2. Różnica na prawdę duża... Tak jak napisał przedmówca "Coś, z niczego" !
 3. Teczka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie! Genialnie to wszystko wygląda! Respekt! Pozdrawiam!
 4. Posiadając sportowe obuwie skórzane, również możemy zadbać o to, aby było ono czyste, oraz odporne na zabrudzenia i uszkodzenia. Zazwyczaj osoby posiadające buty sportowe wychodzą z założenia, że nie można ich utrzymać w ciągłej czystości. Między innymi dlatego, iż posiadają one białe, bądź czarną gumową podeszwę. Nic bardziej mylnego! Wystarczy kilka wskazówek i produktów, aby nasze buty był cały czas czyste, oraz odporne na uszkodzenia. Nasza firma posiada produkty, które dedykowane są do butów typowo sportowych. Jednym z nich jest Pasta do butów Super Black. Jest to pasta, z bardzo mocnym czarnym pigmentem. Dzięki mocy zawartej w niej pigmentów, bardzo dobrze i skutecznie pokrywa skórę naszych butów. Tuszuje pęknięcia, oraz zadrapania spowodowane codziennym użytkowaniem. Pasta ta posiada specjalny aplikator. Dzięki zastosowanej specjalnego kształtu gąbki, możemy dokładnie i bez trudu pokryć skórę naszego obuwia, również w ciężko dostępnych miejscach. Pasta ta przeznaczona jest do skór gładkich, syntetycznych oraz do tekstyliów. Po zastosowaniu pasty, skóra na naszym bucie ma mocniejszy kolor, staje się miększa i odporniejsza na uszkodzenia. W sytuacji, kiedy nasze buty posiadają białą podeszwę, aby ją odnowić możemy użyć pasty do butów Super White. Ma ona takie samo działanie jak Pasta do butów Super Black, jedynie z tą różnicą, iż posiada biały pigment. Użytkowanie obu past jest bardzo proste. Przed zaaplikowaniem pasty na buta, należy usunąć kurz i brud z obuwia, np. za pomocą Shampoo Tarrago. Jest to środek czyszczący, w postaci piany, która pozwoli na dokładne wyczyszczenie butów z kurzu oraz brudu, bez użycia wody. W momencie kiedy mamy czarną podeszwę, a biały but, użyć możemy oczywiście produktów na odwrót. Przed użyciem, należy porządnie wstrząsnąć pastę. Nałożyć równomiernie nasączonym aplika torem, po całej powierzchni buta. Po zaaplikowaniu, należy poczekać aż powierzchnia wyschnie, następnie wypolerować całą powierzchnię czystą bawełnianą szmatką. Tak wyczyszczoną powierzchnię, można dodatkowo pokryć Nano protektorem, który stworzy powłokę ochronną wodo, oraz olejoodporną. Tak wyczyszczone buty pozwolą nam długi czas cieszyć się lśniącą, miękką oraz odporną na brud, wodę skórą. Konrad.
 5. Efekt po renowacji rewelacja ! Fotel wygląda właściwie jak nowy!
 6. Trzeba przyznać. ze robi wrażenie Najszczersze gratulacje i oby więcej takich prac! Pozdrawiam.
 7. Jak dla mnie rewelacja! Czekam na zdjęcia pasków i innych akcesoriów Pozdrawiam!
 8. Jak wiadomo, kobiety uwielbiają mieć czyste buty Ze względu na to, pod "nóż" poszły czarne, skórzane buty pewnej znajomej kobietki Do wyczyszczenia tych butów został użyty Shampoo Tarrago oraz Shoe Cream Tarrago. Buty przed czyszczeniem prezentowały się w ten sposób : Na samym początku, buty zostały wyczyszczone Shampoo Tarrago przy użyciu szmatki. Po pierwszym użyciu widać różnicę, między butem, na którym została zaaplikowana pianka, a butem nie czyszczonym. Po dokładnym wyczyszczeniu obu butów Shampoo, na oba buty przy pomocy szmatki została nałożona delikatna warstwa Shoe Cream Tarrago, dzięki czemu kolor butów się ożywił. Buty odzyskały blask i zaczęły wyglądać jakby zostały świeżo zakupione. Oba buty po czyszczeniu : Cały proces czyszczenia trwał 10 minut. Efekt ? Oceńcie sami Pozdrawiam, Konrad!
 9. Ja początkowo też nie mogłem sobie poradzić, za trzecim podejściem udało się zrobić pierwsze "lustro". Dużo cierpliwości i chęci i na pewno się uda. Życzę powodzenia! Pozdrawiam, Konrad.
 10. Bardzo dziękuję za pozytywny komentarz. Pozdrawiam, Konrad.
 11. Na pewno będę musiał wypróbować lakier bezbarwny Na prawdę poprawi to trwałość.
 12. Witam ! Pasek robi wrażenie, tym bardziej, że jest to pierwszy przez Pana wykonany Życzę dalszych sukcesów i gratuluje Pozdrawiam, Konrad.
 13. Naprawa zniszczonych butów, oraz uzyskany lustrzany połysk na ich czubkach. Buty na początku miały dziury na czubkach. Wyglądało to następująco : Na początek wyczyściłem buty Renomat Saphir. Po odczekaniu 15stu minut, rozpocząłem nakładanie Renovation Cream Saphir w celu naprawienia zepsutego lica. Po nałożeniu kilkunastu cienkich warstw, wszelkie uszkodzenia oraz nierówności zostały wygładzone. Następnie używając Pasty/Wosku do butów Saphir Medaille D'or na czubku buta, został wykonany lustrzany połysk. Buty po zastosowaniu tych produktów wyglądają jak nowe i nie widać już, że na ich czubkach były uszkodzenia. Buty po renowacji : Pozdrawiam, Konrad.
 14. Szybka i łatwa renowacja kierownicy. Zupełnie jak nowa w zaledwie kilka chwil. Saphir Renomat + Renovating Cream Saphir + Bawełniana szmatka do polerowania Saphir Skóra na kierownicy była powycierana i popękana od użytkowania. Prezentowała się następująco : Początkowo kierownica została porządnie wyczyszczona Saphir Renomat. Następnie odczekałem piętnaście minut, zgodnie z zaleceniami firmy Saphir. Po wyschnięciu kierownicy, rozpocząłem nakładanie warstw Renovating Cream. Lepiej nałożyć kilka cienkich warstw niż jedną grubą. Każdą warstwę mocno rozprowadziłem po kierownicy, aby nie pozostawić naddatków. Łącznie warstw na kierownicy zostało położonych cztery, co pozwoliło zakryć wszelkie niedoskonałości. Po odczekaniu dziesięciu minut, po nałożeniu ostatniej warstwy, bawełnianą szmatką firmy Saphir wypolerowałem całą kierownicę. Wszystkie te zabiegi sprawiły, iż kierownica wygląda jak nowa. Kierownica po renowacji : Małe porównanie przed i po renowacji. Pozdrawiam, Konrad.
 15. Stare auta mają w sobie dusze! Trzeba im poświęcić więcej pracy i miłości, ale odwdzięczają się swoim wyglądem Pozdrawiam, Konrad.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.