Jump to content

misiek2709

Forumowicz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About misiek2709

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Witam po raz kolejny. Czy byłby ktoś w stanie wykonać zlecenie? Zależy mi na czasie, potrzebuję portfela na 3.05 jako prezent urodzinowy. Wiem, że pozostało niewiele czasu, ale może ktoś jest w stanie tego dokonać. Pozdrawiam i czekam na propozycje
 2. Minął już ponad rok, odkąd próbowałem znaleźć kogoś kto wykona dla mnie powyższy projekt i nadal nie udało mi się znaleźć nikogo, kto podjąłby się tego zadania, dlatego jeśli byłby ktoś zainteresowany wykonaniem opisanego powyżej portfela, to proszę o kontakt. Z poważaniem Michał J
 3. Witam ponownie, chciałbym ponowić ofertę, gdyż poprzednio nie udało się sfinalizować usługi. Portfel miałby być ze skóry licowej (miękkiej) o gr ok. 0,7-1,0mm, ciemny brąz lub czerń. We wiadomości proszę podać cenę, oraz czas potrzebny na wykonanie usługi. Z poważaniem Michał J.
 4. Dzień dobry, od dłuższego czasu szukam portfela, który spełniłby wymagania starszej osoby, o konkretnych wymaganiach. Najważniejszą sprawą jaką musi spełniać taki portfel jest brak "łamania" pieniędzy i zamków. Poszukuję osoby/firmy, która podjęłaby się wykonania portfela na wzór starego. Poniżej załączam zdjęcia starego, bardzo zużytego portfela, wraz z przygtowanymi przeze mnie wymiarami portfela. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wykonaniem portfela prosiłbym o kontakt i "ogólną" wycenę takiego portfela. Na ewentualne dodatkowe pytania i dokładny opis postaram się wysłać podczas bezpośredniego kontaktu. Portfel oczywiście ze skóry (czerń, ciemny brąz). Z poważaniem Michał J.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.