Jump to content

spiryt

Forumowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

spiryt last won the day on October 24 2017

spiryt had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About spiryt

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,231 profile views
 1. aż dziw, ze nie było chętnych na forum, poszły gdzieś indziej
 2. jakoś nie mam przekonania do Alleocośtam? ale być może nie będzie wyjścia, jakoś tez do rozbijania nie mogę się przekonać
 3. Dzień dobry Sprzedam Yanko 654Y Suede Tabac(Rozmiar: 41 (UK 7)). Buty kupione ok 2 lat temu. Leżały sporo w szafie. Planowałem je rozbijać. Jednak jakoś nie mogę się przekonać do tej operacji. Buty mierzone w domu i "przesznięte" w warunkach domowych Cena 600zł + przesyłka.
 4. Tak naprawdę "prawidła cedrowe" nie są z cedru; co do jakości to z tym też różnie jest. Każde prawidło spełni swoją funkcję, z tym że niektóre zrobią to lepiej (dopasowanie). W tych " cedrowych" nawet fajnie pachną te olejki eteryczne. W moich "topowych butach" dedykowane prawidła są chyba bukowe, a w jednych już pierwszego dnia odpadła kulka do chwytania,
 5. spróbuje poszukać w Polsce lub Europie, dużo odsyłam ze względu na trudność doboru rozmiaru, z USA trochę te przesyłki by kosztowały.
 6. Czy ktoś miał do czynienia z butami tmarki Danner? Na stronie buty wyglądają dobrze,Jak jest w realnym świecie tego już nie wiem.
 7. Kielman to najlepszy szewc w Polsce, jednak aby buty wyszły dobrze potrzeba jasno sprecyzować swoje oczekiwania i najlepiej mieć trochę "wiedzy butowej".
 8. Dla pewnych osób, będzie całkowicie niepasujący, a dla reszty będzie superelegancko. Podsumowując formalnie-średnio, nieformalnie-dobrze.
 9. spiryt

  Powitanie

  Witam trafiłem tu szukając wiedzy o butach pozdrawiam wszystkich forumowiczów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.