Jump to content

spiryt

Forumowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

spiryt last won the day on October 24 2017

spiryt had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About spiryt

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,072 profile views
 • MOD

 1. jakoś nie mam przekonania do Alleocośtam? ale być może nie będzie wyjścia, jakoś tez do rozbijania nie mogę się przekonać
 2. Dzień dobry Sprzedam Yanko 654Y Suede Tabac(Rozmiar: 41 (UK 7)). Buty kupione ok 2 lat temu. Leżały sporo w szafie. Planowałem je rozbijać. Jednak jakoś nie mogę się przekonać do tej operacji. Buty mierzone w domu i "przesznięte" w warunkach domowych Cena 600zł + przesyłka.
 3. Tak naprawdę "prawidła cedrowe" nie są z cedru; co do jakości to z tym też różnie jest. Każde prawidło spełni swoją funkcję, z tym że niektóre zrobią to lepiej (dopasowanie). W tych " cedrowych" nawet fajnie pachną te olejki eteryczne. W moich "topowych butach" dedykowane prawidła są chyba bukowe, a w jednych już pierwszego dnia odpadła kulka do chwytania,
 4. spróbuje poszukać w Polsce lub Europie, dużo odsyłam ze względu na trudność doboru rozmiaru, z USA trochę te przesyłki by kosztowały.
 5. Czy ktoś miał do czynienia z butami tmarki Danner? Na stronie buty wyglądają dobrze,Jak jest w realnym świecie tego już nie wiem.
 6. Kielman to najlepszy szewc w Polsce, jednak aby buty wyszły dobrze potrzeba jasno sprecyzować swoje oczekiwania i najlepiej mieć trochę "wiedzy butowej".
 7. Dla pewnych osób, będzie całkowicie niepasujący, a dla reszty będzie superelegancko. Podsumowując formalnie-średnio, nieformalnie-dobrze.
 8. spiryt

  Powitanie

  Witam trafiłem tu szukając wiedzy o butach pozdrawiam wszystkich forumowiczów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.