Jump to content

SqLeatherwork

VIP Leather
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

SqLeatherwork last won the day on January 27 2014

SqLeatherwork had the most liked content!

Community Reputation

18 Dobry

1 Follower

About SqLeatherwork

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday January 19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Prudnik

Recent Profile Visitors

2,734 profile views
 1. Skóra tak, jak w sprzęcie jeździeckim się zestarzała, nieodżywiana przez lata i złamywana wielokrotnie. Tak jak wyżej, trzeba ja umyć wyczyścić i odżywić. Takie pasy maja swój urok i dusze ale długo się ich nie ponosi nie ważne jakiej chemii i odżywek do skóry się użyje. Nie kładł bym tez akrylu bo na dużych powierzchniach zacznie się łuszczyć i nie wyglądał by dobrze przy takim ubytku lica. Jedyne czym można przedłożyć życie antyku jest podklejenie go inna skóra od spodu i najlepiej przeszycie go w całości tak aby szew nie pozwalam na rozciąganie się pasa co znacznie przedłuży jego żywotność. Można zrobić to np dwoiną bydlęcą lub zwykła skóra garbowania roślinnego.
 2. Na Leatherworku powstało zapotrzebowanie na kolejną akcję. To wstępny termin ustalam na 14.09 tak żeby było po wypłatach:) Warunki niezmienne i opisane w pierwszym poście... Pozdrawiam
 3. Witam, Część z was zna akcje z Leatherwork.pl : http://leatherwork.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=2982 Akcja odbywa się cyklicznie, i ma na celu pomoc w zdobyciu sprzętu do obróbki skóry w jak najniższych cenach dla wszystkich skórorobów. Warunki zamówienia proponuje bardzo proste, wartość waszego zamówienie przy najdroższej karcie rabatowej (czyli po najniższych cenach "Elite Club Price") plus 10%(wydaje mi się uczciwe nie robienie tego całkiem charytatywnie, przy większym zamówieniu można negocjować), opłaty transportowe z Hiszpanii plus przesyłka w Polsce. (sprawdzajcie ceny w EURO). Koszty przesyłki z Hiszpanii są dzielone przez wszystkich uczestników akcji według wielkości zamówienia. Dlatego im nas więcej tym taniej. Proponowany przeze mnie przebieg zamówienia to: - Przyjmuje zamówienia do określonej daty, - Sporządzam zamówienie, - Po otrzymaniu maila zwrotnego z Tandy o wycenie całej przesyłki, dzielę koszty transportu pomiędzy wszystkich uczestników akcji, i rozsyłam szczegółowa wycenę do każdego uczestnika. - Czekam na wszystkie wpłaty, po ich otrzymaniu robię przewalutowanie i wpłatę na konto Tandy - Do 6 dni roboczych paczka dochodzi do Polski i rozsyłam następnego dnia po otrzymaniu przesyłki. strona startowa: http://www.tandyleather.eu/en-eur/home/home.aspx Bardzo dużą część narzędzi przetestowałem dlatego w razie problemów służę pomocą. W razie pytań zapraszam na Priv. SasQ (mogę takie akcje robić co jakiś czas, średnio raz na 2-3 miesiące)
 4. Portfel damski Wykonany ze skóry juchtowej grubości 1,2 mm Szyty ręcznie, nic Slam 1mm Malowanie Farba żelowa Ciemny brąz, detale malowane farbami Citadel Portfel wykonany na specjalne zamówienie
 5. Portfel Męski Wykonany ze skóry juchtowej grubości 1,2 mm Szyty ręcznie, nic Combi 1mm Malowanie: Farby Toledo z Aerografu, detale malowane farbami Citadel Portfel wykonany na specjalne zamówienie, według projektu klienta.
 6. Pas krasloludzki. Wykonany ze skóry: Krupon 5mm, jucht 3mm i 1,2mm Szyty ręcznie, nic Slam 1mm Malowanie: Farby Toledo z Aerografu, detale malowane farbami Citadel, postarzenie farba żelowa ciemny brąz Pas wykonany na specjalne zamówienie.
 7. Piórnik modelowany na Pióra Parkera, robiony na zamówienie Kolory dobrane na życzenie klienta(moim zdaniem niezbyt szczęśliwie)
 8. Pudełko zrobione na zamówienie Szycie nić slam 1mm technika "edge flesh" (brak widocznej nitki w środku) Naturalna skóra roślinna 3,2 mm Barwnik żel sadle tan:
 9. Nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu na czytanie i wypowiedzi na forum a poniżej jeden z powodów mojej nieobecności. (obiecuje że się poprawie) ​Skóra barwiona, kolor czekoladowy, nić slam 1mm, okucia mosiężne pera. Ogłowie Munsztukowe: [/url'> [url=http://wbutach.pl/uploads/downloadedimages/cpah.jpg" alt="cpah.jpg"> [/url'> [url=http://wbutach.pl/uploads/downloadedimages/jalz.jpg" alt="jalz.jpg">
 10. Tak gel antique, potem z aerografu resolene i 2 razy finish.
 11. Witam, jeżeli chodzi o klamerki to Pera jest najlepsza (ale droga). Firma ta robi okucia specjalnie do "koni", bardzo wytrzymała stal odporna na wszystko. Pasek od nachrapnika domyka pysk konia, nie pozwala mu na zabawę językiem i poruszanie pyskiem. zastosowanie go nie jest konieczne ale niektórym pracuje się lepiej z nim. Najważniejsze przy jego stosowaniu to to żeby koń miał wyrównane zęby Co do samego paska, na take ogłowie dostałem zamówienie i takie wyszło z pod młotka, i jest ono dla osoby jeżdżącej sportowo:) (wygląd kwestia gustu) Cieszę się że się podoba:)
 12. Ogłowie, nie wiedziałem ze wyjdzie tak ładnie... Szycie ręczne, nić slam 1mm. Zdjecia na rumaku:)
 13. Żeby tego nie robiła jest dobrana gładka. Dziękuje za krytykę
 14. Kolejny portfel robiony na zamówienie, okładka skóra 2,5mm reszta ok 1mm, szycie nić: slam 1mm Barwienie eksperymentalne:) W najbliższym czasie powstanie tutek z udziałem Tego portfela
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.