Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/12/2019 in Posts

 1. 1 point
  Fajny wątek. Można się dużo dowiedzieć i przyznam, nie spodziewałam się, że te filmy mnie tak wciągnął! Oglądam już kolejny raz.
 2. 1 point
  dzięki za opowiedź. na pewno spróbuje. dobrze, że młoda sobie twarzy nie wysmarowała
 3. 1 point
  Cześć, świetna robota! Mnie to rusza Jeżeli nie przejmujesz się tym, że ludzie dawno porzucili fora internetowe na rzecz społeczności, a tu zostali sami zapaleńcy, którzy niezbyt rzadko się udzielają, ale ich wiedza często bywa nieoceniona to załóż sobie na razie wątek może w tym dziale i tam się chwal: https://www.wbutach.pl/forum/38-szewstwo-ręczne-szycie-butów-i-reklamacje-obuwia/ Jak po roku będziesz chciał kontynuować, wtedy założymy Ci dodatkowy dział. Ostrzegam jednak uczciwie, że oglądalność tu co prawda cały czas spora, ale aktywność przeszła na portale społecznościowe Takie czasy, ale historia często zatacza koło, więc kto wie czy fora kiedyś nie wrócą do łask
 4. 1 point
  Dzięki za podpowiedz z tym pytaniem. Zapytałem w Tarrago. Polecili mi żebym użył Nano Oil Protector 2-3 razy ze szczotkowaniem pomiędzy warstwami, a po ostatniej warstwie już bez szczotkowania. Tak też uczynię. W styczniu jadę w góry to przetestuję ten impregnat i po powrocie podzielę się uwagami.
 5. 1 point
  Dzięki za obszerną odpowiedz. Tutaj na filmie widać że buty były szyty metodą Goodyer ,więc raczej niema innej opcji jedynie podwójne szycie.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.