Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/22/2019 in all areas

 1. 1 point
  Bardzo fajne paseczki. Też zawsze mam w planach ale ciągle nie mogę się zmobilizować do kupna czegoś do smarowania brzegów 🤔 Za to dość niespodziewanie machnęłam drugiego krzywulca 😁
 2. 1 point
  witam adminów i kolegów po fachu 😉 pytanie mam następujące, nie słychać coś o jakichś nowych naddatkach w resztkach skórek? 😉
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  Zgodnie z zasadami akcji chciałbym zaprezentować tu moich kilka wyrobów powstałych ze skórek otrzymanych od pracowni Jan Kielman. Pasek zamszowy w ciemnym navy do DW, pasek ze strusia w butelkowej zieleni do zegarka w kopercie z brązu oraz czarny pasek z miękkiej, gładkiej skórki. Wszystkie wykonałem używając skór jakie otrzymałem w ramach akcji dzielenia.
 6. 1 point
  To tak dla archiwizacji. Różowy jest z poprzedniego rzutu skóry jeszcze, brązik na zegarku z ostatniego. Jeśli z niej ktoś ma buty to zazdroszczę... Świetna w pracy mimo że cieniutka, pasek na zdjęciach ma 2,5mm grubości mimo dwóch warstw.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.