Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/2020 in all areas

 1. 1 point
  Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam również forumowicza "tosa" z którym zetknąłem się na Fb . Było to dla mnie impulsem do dołączenia do zacnego grona miłośników butów.
 2. 1 point
  Małe, ekoskórzane elementy (najczęściej na butach) maluje się farbami akrylowymi, jak TARRAGO Color Dye, Tarrago, TARRAGO Quick Color, TARRAGO Sneakers Paint, Saphir TENAX czy ANGELUS Acrylic Paint. Dodatkowo zabezpiecza się takie wykończenie najczęściej Finisherem. Jednak malowanie na dużych powierzchniach i to z ciemniejszego na jaśniejsze to już= może być sprawa trudniejsza i ryzykowna. Szukałbym na Twoim miejscu konsultacji z jakimś zakładem profesjonalnie zajmującym się takimi sprawami, który mógłby się tym zająć lub wybić pomysł z głowy jeżeli doświadczenie podpowie fachowcowi coś innego. Pomóc może, np. Forumowicz @tosa, który systematycznie zajmuje się meblami i tapicerkami różnego rodzaju.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.