Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/2015 in all areas

 1. 1 point
  Wiem, że nie ma się czym chwalić, bo są tu tacy, co robią takie rzeczy, ale spodobało mi się zamieszczanie tu fotek, a ponadto chcę wypróbować, czy potrafię założyć nowy wątek. No to parę fotek z wczorajszego dnia. Niestety na pomysł zrobienia fotek wpadłem w połowie roboty, gdy nowe czubki były już zaćwiekowane, więc wyobrażenie dają jedynie nieskrócone jeszcze spody. Smaczku dodaje jeszcze fakt, że skóra przyszwy w jednym z butów była sucha i zaczęła się rwać w przedstopiu przy ćwiekowaniu, więc trzeba było walnąć jeszcze łatę. No i były to buty bezzamkowe, więc wstawione są nowe zamki + rozciąganie cholew. A tak w ogóle, to w dobre miejsce trafiłem?
 2. 1 point
  Wosk (w formie pigułeczek) i terpentynę nabyłem w plastycznym. Co do tego rozpuszczania jednego w drugim, to rzeczywiście, nie jest to proces szybki. Ja ze słoika zrobiłem shaker i zabrałem się za sporządzenie koktajlu... ...cierpliwie A czemu nie podgrzałeś od razu roztworu , było by szybciej... ... i być może ciekawiej Co do nakładania roztworu na szwy, to z racji swej anielskiej cierpliwości użyłem do tego patyczka do szaszłyków. I tak po kropelce do każdego otworka. Czekam na oklaski.
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.