Skocz do zawartości

Dr. Martens 1460 dziwny problem


maciekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

noszę martensy od 10 lat, niedawno nabyłem 3 parę modelu 1460 i pojawił się dziwny problem. Otóż tylko w lewym bucie pojawia się uczucie zimna od zewnęrztej strony stopy, tak jakby przechodziła wilgoć, z drugiej strony nie jestem pewien do końca, ciężko określić bo siedząc w pracy (8 godzin w pomieszczeniu) czuję też że stopa bardziej mi się poci ... problem w prawym bucie w ogóle nie występuje, ze mną też jest wszystko ok bo w kapciach w domu jest ok.  
Nie chciałbym odsyłać na gwarancji, kupiłem buty z drugiego końca Polski i trwałoby to 2 tygodnie i nie miałbym w czym chodzić, tym bardziej, że boję się odrzucenia reklamacji (wizualnie buty są w stanie idealnym, już po trwającym tydzień bolesnym rozchodzeniu). Spotkał się ktoś z czymś takim ? Jakiś sposób na przeciwdziałanie ?
Myślałem o oddaniu butów do szewca, tylko pytanie czy da się znaleźć przyczynę. Problem wydaje się błachy ale jest to bardzo irytujące, kiedy jedna noga jest ok a druga pływa w bucie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i zachęcam do dyskusji :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


...jedna noga jest ok a druga pływa w bucie.

 

Pływa, bo mokro od potu, czy pływa, bo but za duży?

Nie spodziewam się tego drugiego, bo piszesz, że rozchodzenie było bolesne, ale z drugiej strony, jak na Martensy to tydzień na rozchodzenie może być mało.

 

Jeśli marznie Ci stopa, to spodziewałbym się raczej jakiegoś ucisku na nerw lub niedokrwienia. Wyluzuj w pracy sznurowadła lub rozciągnij buty u szewca, po co masz się męczyć.

 

 

 


Nie chciałbym odsyłać na gwarancji, kupiłem buty z drugiego końca Polski i trwałoby to 2 tygodnie

 

Z przesyłkami w obie strony, to pewnie dłużej, w dwa tygodnie dostaniesz najwyżej odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływa, bo mokro od potu, czy pływa, bo but za duży?

Nie spodziewam się tego drugiego, bo piszesz, że rozchodzenie było bolesne, ale z drugiej strony, jak na Martensy to tydzień na rozchodzenie może być mało.

 

Jeśli marznie Ci stopa, to spodziewałbym się raczej jakiegoś ucisku na nerw lub niedokrwienia. Wyluzuj w pracy sznurowadła lub rozciągnij buty u szewca, po co masz się męczyć.

 

 

 

 

Z przesyłkami w obie strony, to pewnie dłużej, w dwa tygodnie dostaniesz najwyżej odpowiedź.

Dzięki za odpowiedź :)

Buty są już rozchodzone, dobrze dopasowane, to trzecia para (ten sam rozmiar) więc szybko poszło. Noga pływa tzn bardziej sie poci ale nie czuję żadnego ucisku, chociaż dziś miałem wrażenie jednak jakby przenikała wilgoć, czy jest na to jakis sposób ? może źle pastuję je ale w sumie to i tak bez znaczenia, buty są nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.