Skocz do zawartości

Buty do pracy do 12 godzinnego chodzenia


stillo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję butów do pracy w której przez większość czasu stoję lub chodzę. Buty muszą mieć wytrzymałą na zdzieranie podeszwę( w pracy jest wykładzina, która działa jak tarka) i powinny być przewiewne. Miałem Adidas Daroga z przeznaczeniem do gór to podeszwa starła się(ząbki) po 3 miesiącach chodzenia i buty stały się strasznie niewygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może takie coś? http://www.wbutach.pl/topic/1920-trampki/

Dzisiaj zabrała dziewczynka buciki , sportowe firmy  "L....ki" pracuje w Mc Donald, tupta dużo spody się rozleciały góra ok,zrobiłem nowe spody a zakończyłem oponką.

Do swoich ubiegło rocznych również  zapakowałem oponkę. Jakoś dziwnie miękko się chodzi.PB076594.JPG

Buty zyskały nazwę " Oponiacze"

Edytowane przez difer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci buty robocze "farmer". Są w miarę wygodne, stalowy podnosek, tak że nawet jak coś spadnie to noga cała. Świetnie izolują, tak że dopuszczane są do pracy przy wysokich napięciach. Egzemplarz który posiadam mam od 2008 , chodzę w nich do lasu, na ryby oraz na codzień . W tym roku w październiku odkleiła mi się podeszwa i popękały otoki z PCV. Jednak domowymi sposobami udało mi się je naprawić, gdzie skóra nubukowa mie wytrzymała wstawiłem łatę, otok zrobiłem ze starego paska i dalej śmigają ze mną w terenie i na szosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeżeli mają być przewiewne to może z odkrytym palcem? A juz na pewno płaska podeszwa,buty robocze typu farmer bardziej sprawdzą się podczas pracy fizycznej niż jako obsługa w sklepie,na pewno nie będą przewiewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

nie dawajcie złotej łopaty proszę :D

Panowie wybieram się do arbajtu, nie wiem co będę robił (moze być i budowlanka) i gdzie wyląduję ale chcę mieć dobre buty, planuję kupić używki i zdezynfekować bo na nowe sobię obecnie nie pozwolę, na allegro są ładnie wyglądające timberlandy (wysokie) na vibramie (dałbym link ale nie wiem czy mogę), są też oferty butów Dakota - nic nie wiem o tej marce ale też ładnie wyglądają i są wysokie.

co myślicie?

 

i pytanie odnośnie "oponek": bardzo mi sie pomysł podoba, czy jako amator który lubi robić wszystko sam jest takie coś wykonalne dla zwykłego Polaka jak ja (wiem że mój dziadek by na pewno spróbował coś takiego zrobić ale on w innych czasach żył i musiał umieć wiele rzeczy naprawić)? będę zaraz przeszukiwał forum za jakimś tutkiem dotyczącym wykorzystania opony na podeszwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.