Skocz do zawartości

Nowe Buciki


mohican

Rekomendowane odpowiedzi

Łaaaał... Niezłe buciki Ci wyszły. Widać, że nie jest to pierwsza para Twojego autorstwa. Nie wiem czy w ogóle jest się czego czepić (hahahahaah) . Nawet jeśli coś wydaje mi się, że widzę nie zamierzam nic wytykać. Sam popełniłem na butach karygodny błąd więc brzmiałoby to trochę dziwnie. Ogólnie ciekawy wzór, choć tym razem nie przypadł mi do gustu. To w sumie największy mankament jaki widzę. Ale to raczej kwestia gustu niż wykonania. Ponawiam wcześniejsze pytanie. Pomalujesz je?

 

No i do jasnej...tej...tej...no...cholewy! Zazdroszczę warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest plecionka do szycia recznego na duzym nawoju 500 metrow.

.........moja ulubiona nić. Amore!

Przy okazji - niezły park maszynowy, pozazdrościć.

Tam maszyna słupkowa to........ ? Pfaff ? Możesz zrobic zdjęcie płyki sciegowej. Bardzo prosze! Reanimuję takiego słupa Pfaffa i brakuje mi tej plytki, chciałbym podglądnąć.

A dublereczka też zacna, oj zacna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistle: :whistle: :whistle::respect: :respect: :respect::stuart: :stuart: :stuart:

 

mohican wymiatasz! Druga uszyta para i jest bajka!

Świetna fotorelacja, super opis krok po kroku, co będzie pomocne, a zarazem inspirujące dla innych Forumowiczów!

 

Ogromny SZACUN i podzięki!

 

Dla mnie kształt kopyta całkiem OK, wzór cholewki pewnie bym zmienił, ale to już kwestia indywidualna.

Patyna bardzo mi się podoba - zwłaszcza noski i pięty. Wiem, że fotki zazwyczaj trochę przekłamują efekt i na żywo zazwyczaj jeszcze lepiej to wygląda.

 

Noż dla mnie bomba =@ i już nie mogę się doczekać na kolejne realizacje :p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy można u szanownego Pana zamówić takie buty? Skóra cielęca lub struś?

Pozdrawiam .Paweł

Pewnie tak ,ze skora strusia jest problem bo takowej nie mam, ale cieleca jest w zasiegu .Nie wiem co na to ADMIN bo forum nie jest slupem ogloszeniowym i reklama.Prosze okontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, tym bardziej że pierwsze zlecenia lecą :0

Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że Administracja nie ma nic przeciwko promowaniu na forum zaangażowanych w jego rozwój użytkowników i firm. Tym bardziej, że sami promują Twoją twórczość również poza forum :) Także bez obaw. A strusia może mieć Damian

ce z ExoLeathers. Skoro są krokodyle i kajmany to może i struś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur....cholewka... :shok:

 

 

Jak patrzę na moje wypocinki stojące "dumnie" obok monitora zaczynam mieć kompleksy. Zaczynają mną targać najniższe ludzkie instynkty. :rant: Jak się pozbieram, to może coś napiszę.

 

 

Mam to samo zamurowało mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.