Skocz do zawartości

(ANKIETA) - JAKIMI SKÓRAMI JESTEŚ NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANY? CZEGO POSZUKUJESZ?


Pytanie od importera skór egzotycznych!  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. JAKIMI SKÓRAMI JESTEŚ NAJBARDZIEJ ZAINTERESOWANY? CZEGO POSZUKUJESZ?

    • aligator / krokodyl
      11
    • kajman
      5
    • pyton
      7
    • kobra
      5
    • ropucha
      8
    • rekin
      14
    • legwan
      5
    • hipopotam
      3
    • słoń
      9
    • pekari
      1
    • jaszczurka
      9
    • łapki strusie
      8
    • łoś
      3
    • łosoś
      4
    • koń
      11


Rekomendowane odpowiedzi

ANKIETA WIELOKROTNEGO WYBORU (Można zaznaczyć kilka odpowiedzi) !

 

Drodzy Forumowicze,

 

Jest szansa, by w Polsce pojawił się w końcu dystrybutor skór egzotycznych oferujący szeroką paletę skór i kolorów w rozsądnych cenach. Pytanie o sens i zainteresowanie. Poprosił nas o zamieszczenie ankiety, bo decyzja jeszcze nie zapadła.

 

Prośba o udział w ankiecie i wszelkie sugestie. Proszę jednocześnie o rozpowszechnianie linka do ankiety, wśród ludzi potencjalnie zainteresowanych - na innych forach, FB i gdzie się da. Myślę, że jeżeli będzie zainteresowanie i decyzja będzie pozytywna - może być bardzo ciekawie.

 

Przykładowe ceny:

 

Szacunkowe ceny detaliczne, zależne od zamawianych ilości:

 

krokodyl - od 29 pln za decymetr2 [minimalna ilość 11 decymetrów2]

hipopotam - od 22 pln za decymetr2 [minimalna ilośc 6 decymetrów]

legwan - od 20 pln za 1 cm szerokości skóry [1 skóra]

...

 

902210_162000580632044_50663823_o.jpg

Fotka promująca ankietę pochodzi z:

http://www.wdrugiejskorze.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się również cena strusiej łapki i rekina.

No i nie ma w ankiecie zwykłego strusia :p

 

Ceny zupełnie szacunkowe. Poprosiłem o kilka przykładów i tyle dostałem. Jeżeli będzie więcej to wrzucę. Natomiast cennik nie jest przygotowany, bo decyzji o starcie właściwie nie ma jeszcze. Badają rynek i zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyliczam, że za 10cm kwadratowych krokodyla musiałbym zapłacić aż 290zł czy to moja matma jest do kitu?

 

za kawałek 10cm x 10cm wyjdzie 29zl...chyba

 

fajna inicjatywa- potrzebna. Ja głosuję głównie na gady- na to będzie popyt. Jeżeli jest możliwość to proponuję sprowadzać też płaszczkę- mieczo i nożoroby się ucieszą.

 

skóra z konia tylko mało egzotyczna- przyjemna w obróbce i bardzo podobna do bydlęcej (za dwa, trzy dni też wprowadzamy w ofertę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł zdecydowanie. Problem z egzotykami ,z którym ja się spotkałem parokrotnie polegał na tym ze nie opłacało mi się kupować wielkiej skóry, drogiej jak diabli tylko po to zeby wykroic z niej 2 paseczki. Taka inwestycja w bardzo drogi materiał który moze lezeć w szafie przez rok średnio się opłaca. Ktos (sklep) kto byłby w stanie zainwestować sprowadzić skóry a później dystrubuować w mniejszych partiach byłby cennym zasobem na rynku :) A jak jeszcze fakturę wystawi to już w ogóle.

 

dodałbym jeszcze faktycznie całego strusia i kangura. Odkąd Karola wywiało lokalnie ciężko zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że warto spróbować. Może na początek z małą ilością i ograniczoną ofertą, do np, łapek, aligatora i jaszczurki. Szeroka oferta wiadomo, dla nas "robiących" fajna, ale dla inwestującego może być różnie, bo pewnie kupić trzeba więcej a to jednak mrożenie kasy. Ale... jakoś trzeba zarobić ten pierwszy milion :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AXE316 !

 

Dostałem świeże info i od razu pytanie:

 

Jeżeli chodzi o skóry z krokodyla, którymi jak widać jest największe zainteresowanie - jakie kolory najbardziej byłyby dla Was najbardziej kuszące?

  • szary
  • granat
  • jeans
  • burgund
  • czarny
  • brąz

Fotki skór, o których mowa:

IMG_3516m.JPG

IMG_3515m.JPG

 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.