Skocz do zawartości

Pomysł na nie odebrane obuwie od naprawy


Rekomendowane odpowiedzi

Obuwie nie odebrane od naprawy to u mnie prawdziwa plaga to w koncu moja nie zapłacona praca która doprowadziła mnie do szewskiej pasji wżiołem kilka par które nie rokowały by ich właściciele śie pojawiłi wrzućiłem w starą rame gwozdziarka pneumatyczna błyskawicznie bućiki przygwożdziła dla efektu zloty spray karteczka informująca co grozi za nie odebranie bućików na czas Efekt troche inny jak spodziewałem zamiast straszyć co drugi klient zachwycony !!!!!Ale najważniejsze że może ktoś sie czasem zastanowi zanim porzuci obuwie u szewca bo za ten obraz to chciałbym choćiaz dostac to co w niego włożyłem naprawiając te buty!!!!!!!Dopisze że pomysł nie jest do konca mój w pewnej hurtowni Szewskiej w Kaliszu tak są obite drzwi wejśćiowe ale w formie obrazu mój pomysł

Obraz 195.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodebrane buty to nie tylko twój problem , biorąc te dwa przypadki łatwo się domyślić, iż w skali kraju to już standard, przy obecnych cenach obuwia. Wracając do obrazu jaki stworzyłeś ,to już ma on wartość, to ile włożyłeś w naprawę, mnożąc przez wartość artystyczną (ja proponuje przelicznik 100). Inną racją jest że takie obrazy można tworzyć co rok bo będzie z czego.

A czy próbowałeś brać zadatek choćby symboliczny?.

Z innej beczki.

Facet wychodzi z więzienia, za bramą przeszukuje kieszenie marynarki znajduje kiwt od szewca, niedaleko za rogiem , pomyślał zobaczę .Podaje kwit szewcowi ten znika na chwilę wraca i mówi będą na czwrtek. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł nie jest do konca mój w pewnej hurtowni Szewskiej w Kaliszu tak są obite drzwi wejśćiowe ale w formie obrazu mój pomysł

 

SCHUSTER LESZNO, a dałbyś radę pokazać nam te drzwi z Kalisza? Albo poprosić ich, by sami pokazali?

 

Strasznie ciekaw jestem jak to się prezentuje, a mam do Kalisza kawałek ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hurtszews...tszewski.com/�� Prosze tu znajdziecie te drzwi ten sklep prowadzi prawdziwy Szewc z ojca dziadka i pradziadka poznałem i pracowałem z nimi osobiśćie wiec kichy nie sprzedają. W Zakładzie w Kaliszu na Marianskiej teraz w hurtowni na Wrocławskiej po dzien dzisiejszy wiszą certyfikaty wydane jeszcze za cara firma szewska z tradycjami!!!!!GORĄCO POLECAM TEN SKLEP PROWADZI GOŚĆ KTóRY ŚIE ZNA NA NASZEJ ROBOĆIE A NIE NASTAWIONY WYŁĄCZNIE NA BIZNES JAK MA TO MIEJSCE W WIĘKSZOŚĆI TEGO TYPU SKLEPACH!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.